Херсонці та харків'яни ділились досвідом
28 — 02 — 2018
/Херсон
1948
Ірина Ухваріна
Ірина Ухваріна
Автор
всі статті автора

На фото: Наталя Бімбірайте – керівниця проекту «Шерифи для нових громад», директорка ГО «ІРЦ «Правовий простір» (зліва) та Олена Старюк юристка, проекту "Шерифи для нових громад", керівниця громадськох приймальні БО "Фонд милосердя та здоров'я" (праворуч). Всі фото Ілони Полесової.

У середу, 28 лютого, в Харкові пройшов Круглий стіл «Шерифи для нових громад», де розмовляли про те, як забезпечується безпека в малих громадах, тобто селах та селищах.

Дискусію організувала команда проекту «Шерифи для нових громад», що реалізується у Херсонській, Полтавській та Харківській областях.

Незважаючи на снігові замети, на захід приїхали представники об’єднаних територіальних громад, зокрема - Нововодолазької ОТГ. Як розповіла заступник селищного голови Аліна Єфіменко, вони два роки розробляли місцеву програму безпеки громади і вже її прийняли. Але як це має робитись ще не вирішили. Тому  досвід Херсонщині для них не тільки дуже цікавий, а й надзвичай корисний.

Доречі, в Харківській області дуже добре знають про програму «Шерифи» Херсонського обласного Центру зайнятості і вже три роки поспіль впроваджують її в селах. Але, як зауважила представниця Харківського  ЦЗ Ірина Кліменко, у них далеко не всі громади проявляють ініціативу, щоб долучитись до такій програми. І за три роки «шерифами» працювало всього 35 людини.

На фото учасники круглого столу «Як забезпечується безпека в малих громадах» у м. Харків.

Дуже багато питань було до роботи дільничних офіцерів поліції в селах. Але нажаль, керівництво обласного управління Нацполіції та превентивної служби проігнорувало зустріч, а представники патрульної поліції на такі питання відповісти не змогли - адже вони працюють тільки в місті.

Учасники круглого столу: представники громадських формувань, територіальної оборони, органів місцевого самоврядування, обласних служб та управлінь, громадські діячі – домовились об’єднати зусилля та обмінюватись досвідом в забезпеченні правопорядку у громадах Херсонської та Харківської областей.

Публікація підготовлена в рамках проекту “Шерифи для нових громад” за фінансової підтримки у 2018-2019 роках Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. З 2019 року проект реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров'я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його автору і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Немає коментарів
Тут поки немає коментарів. Ви можите бути першим
Залишити коментар згорнути
Залишити коментар
Читайте також
Як окупанти катували волонтерку Олену Тарасенко
01 — 12 — 2023
/Херсон
54
Як окупанти катували волонтерку Олену Тарасенко
Олена Тарасенко працювала в Херсоні водійкою тролейбуса. Коли російські війська окупували місто, сідала у вільний від роботи час за…
докладніше
Кого можуть залучати до суспільно корисних робіт
30 — 11 — 2023
/Херсон
49
Кого можуть залучати до суспільно корисних робіт
Під час воєнного стану органи місцевої влади можуть залучати працездатних людей до суспільно корисних робіт. Ця норма передбачена…
докладніше
Як під обстрілами працює Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня
30 — 11 — 2023
/Херсон
59
Як під обстрілами працює Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня
Російські військові обстріляли Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню вже вчетверте. Попри те, що чудово знають – тут рятували…
докладніше
“Долоні”, що  відкриті завжди.  Історія кіноклубу Docudays UA із Запоріжжя
29 — 11 — 2023
/Запоріжжя
62
“Долоні”, що відкриті завжди. Історія кіноклубу Docudays UA із Запоріжжя
Розповідаємо, як Мережа кіноклубів документального кіно DOCU/CLUB гуртує людей в українських містах для розв'язання місцевих проблем і…
докладніше
Історія Віктора Кривобородька та його дружини, які потрапили під обстріл окупантів
29 — 11 — 2023
/Херсон
70
Історія Віктора Кривобородька та його дружини, які потрапили під обстріл…
Майже одразу після втечі з Херсона російська артилерія обстріляла житловий квартал Таврійського мікрорайону міста. Уламки снаряда…
докладніше
Як цивільним отримати статус інвалідності внаслідок війни. Інфографіка
28 — 11 — 2023
/Херсон
48
Як цивільним отримати статус інвалідності внаслідок війни. Інфографіка
Потерпілі цивільні намагаються отримати статус інвалідності внаслідок війни. Він дасть додаткові пільги та грошове забезпечення від…
докладніше
Кінозал на колишньому смітнику та свічки від переселенців. Як Новоукраїнка змінюється під впливом документального кіно
28 — 11 — 2023
/Кропивницький
190
Кінозал на колишньому смітнику та свічки від переселенців. Як Новоукраїнка…
Розповідаємо, як Мережа кіноклубів документального кіно DOCU/CLUB заохочує людей в українських містах і селах самостійно розв’язувати…
докладніше
Історія полону Олексія Паталаха
28 — 11 — 2023
/Херсон
64
Історія полону Олексія Паталаха
Під час окупації Херсона росіяни більше ніж місяць тримали в нелюдських умовах, у підвалі на вул. Лютеранській, 4 (будівля Нацполіції…
докладніше
Зниклий художник, справа якого живе
28 — 11 — 2023
/Херсон
77
Зниклий художник, справа якого живе
Херсонський художник В’ячеслав Машницький зник трохи менше ніж за місяць до деокупації Херсона. Відтоді минуло вже більше ніж рік,…
докладніше
всі новини
youtube facebook