Пенсіонери, які втратили або пошкодили паспорти наслідок бойових дій, після отримання нових документів обов’язково мають оновити дані в Пенсійному фонді України.
Зробити це можна в будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду особисто, через свого представника або через вебпортал електронних послуг ПФУ.
Щоб внести зміни через вебпортал, треба:
1. В особистому кабінеті, у лівому боковому меню, у розділі «Комунікації з ПФУ» обрати пункт «Анкета для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб».
2. Заповнити форму анкети на екрані.
3. Поставити мітку «Я даю згоду на передачу та обробку моїх персональних даних».
4. Прикріпити скан-копію паспорта, а також документів, що підтверджують зміну даних. Наприклад, у разі заміни прізвища після одруження – додати свідоцтво про шлюб.
5. Підписати анкету за допомогою КЕП – кваліфікованого електронного підпису. Для цього обрати файл ключа та ввести пароль.
6. Натиснути кнопку «Відправити до ПФУ». Після надсилання заяви на екрані з’явиться повідомлення «Запис збережено та відправлено на розгляд до ПФУ».
7. Після опрацювання анкети, звернення набуде статусу «Виконано». Результат обробки заяви можна переглянути в особистому кабінеті в розділі «Мої звернення».
Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна онлайн:
За телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.
Електронна адреса: FMZ_pravo@ukr.net або чат-бот на сайті.
P.S. Проєкт "Громадські центри права в Україні" реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров'я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.
Публікація підготовлена в рамках проекту “Шерифи для нових громад” за фінансової підтримки у 2018-2019 роках Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. З 2019 року проект реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров'я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його автору і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.