Як перевірити стан готовності документа
28 — 03 — 2023
/Херсон
4769
Олена Старюк
Олена Старюк
Автор
всі статті автора

Для цього скористайтеся онлайн-сервісом ДМС. Він так і називається – "Перевірка стану оформлення документів".

У пошуку треба ввести серію та номер документа, підтвердити капчу (тест, який перевіряє, що системою користується людина, а не комп'ютер. Зазвичай це набір цифр та літер). Коли натиснете кнопку «Пошук» – сторінка перезавантажиться й на ній з'явиться результат пошуку.

Серія паспорта у формі книжечки вводиться великими українськими літерами. А свідоцтва про народження – як зазначено у самому документі.

Якщо серія свідоцтва про народження починається з 1 або І, у базі може бути один з трьох варіантів написання: цифра 1, українська літера І, латинська літера I – залежно від того, яку оператор ввів  під час оформлення.

Серію та номер документа іноземця або особи без громадянства – вводять без розділових знаків – крапки, коми, тире.

Оформлення документів може мати такий статус:

  • інформації не знайдено;
  • документи прийнято /дата/. Дані перевіряються;
  • дозвіл на персоналізацію паспорта надано /дата/;
  • дані відправлено до центру персоналізації /дата/;
  • документ персоналізовано та відправлено до підрозділу Міграційної служби /дата/;
  • документ доставлений до підрозділу Міграційної служби /дата/ та може бути отриманий заявником.
  • документ доставлений до підрозділу Міграційної служби /дата/ для подальшої передачі до ЦНАПу/центру обслуговування "Паспортний сервіс".
  • документ доставлений до ЦНАПу/центру обслуговування «Паспортний сервіс» /дата/ та готовий до видачі.
  • під час персоналізації документа ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" виявлено помилку в наборі даних /дата/. Вам необхідно особисто звернутися за місцем подачі заяви-анкети. Таке буває, коли трапилися технічні помилки – неякісне фото, цифрування відбитків пальців тощо.

Сервіс також може писати "Інформацію не знайдено". Це не привід хвилюватися. Оновіть сторінку та уважно введіть дані повторно.

Перевірити готовність документа можна з наступного дня після подання заяви до територіального підрозділу Державної міграційної служби.

Якщо ж протягом 48 годин інформація про документ відсутня в сервісі – система пише "Інформації не знайдено" – заявникові варто звернутись до територіального підрозділу ДМС/ЦНАП/центру обслуговування "Паспортний сервіс", до якого подавали документи.

З питаннями, коли інформація про стан готовності документа відображається некоректно, треба звертатись на електронну адресу територіальних органів (перелік електронних скриньок), у листі зазначити свої дані:

– прізвище, ім'я, по батькові заявника (дитини, якщо паспорт для виїзду за кордон оформлювали для неї);

– серія та номер паспорта громадянина України (для перевірки, чи готовий закордонний паспорт) або серія та номер свідоцтва про народження (для перевірки стану оформлення паспорта у вигляді картки);

– область, місто, район подання документів;

– дата подання заяви на отримання документів;

– контактний телефон.

Отримати інформацію про вироблення закордонного паспорта, якщо документи на оформлення подавали до закордонних дипустанов України, можна на сайті Міністерства закордонних справ України за посиланням.

Під час воєнного стану паспортні документи можуть виготовляти з затримкою.

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна:

Онлайн: за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: FMZ_pravo@ukr.net  або чат-бот на сайті.

P.S. Проєкт "Громадські центри права в Україні" реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров'я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Публікація підготовлена в рамках проекту “Шерифи для нових громад” за фінансової підтримки у 2018-2019 роках Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. З 2019 року проект реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров'я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його автору і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Немає коментарів
Тут поки немає коментарів. Ви можите бути першим
Залишити коментар згорнути
Залишити коментар
Читайте також
Як постраждало від російських обстрілів подружжя пенсіонерів на Херсонщині
24 — 02 — 2024
/Херсон
1445
Як постраждало від російських обстрілів подружжя пенсіонерів на Херсонщині
Ольга та Анатолій Бородавченки – мешканці одного з сіл на півночі Херсонщини, подружжя пенсіонерів. Їхнє життя  докорінно…
докладніше
Проблеми та виклики Нововоронцовської громади
24 — 02 — 2024
/Херсон
1380
Проблеми та виклики Нововоронцовської громади
Нововоронцовська територіальна громада розташована в Бериславському районі Херсонської області на березі вже колишнього Каховського…
докладніше
Пів року у трьох російських катівнях і 9 місяців на лівобережжі
23 — 02 — 2024
/Херсон
1183
Пів року у трьох російських катівнях і 9 місяців на лівобережжі
Він перетнув кордон України ще в грудні 2023 року, але лише на початку 2024-го заявив про своє повернення постом у фейсбуці: «Нарешті…
докладніше
Як живуть мешканці одного із сіл у Бериславському районі на Херсонщині
23 — 02 — 2024
/Херсон
1338
Як живуть мешканці одного із сіл у Бериславському районі на Херсонщині
Попри окупацію, мешканці одного із сіл у Бериславському районі на Херсонщині очі в очі з окупантами майже не зустрічалися. Олександр…
докладніше
Як живе Дар’ївська громада
22 — 02 — 2024
/Херсон
1682
Як живе Дар’ївська громада
До громади входить 15 населених пунктів: Дар’ївка, Інгулець, Зарічне, Ясна Поляна, Микільське, Понятівка, Токарівка, Іванівка,…
докладніше
Про життя та подвиг Владислава Українця
22 — 02 — 2024
/Херсон
1633
Про життя та подвиг Владислава Українця
Лейтенант ЗСУ Владислав Українець родом з Вінниччини. У перший день повномасштабної війни він, у складі 59 окремої мотопіхотної бригади,…
докладніше
Історія полону Олексія Барчука та його родини
21 — 02 — 2024
/Херсон
1792
Історія полону Олексія Барчука та його родини
Олексій Барчук – один із тих херсонців, хто на собі відчув всі «принади» «руського міра», перш за все тотальне беззаконня…
докладніше
Мешканці Бериславщини розповідають про життя в сірій зон
21 — 02 — 2024
/Херсон
1393
Мешканці Бериславщини розповідають про життя в сірій зон
Одне з сіл Великоолександрівської громади на Бериславщині, хоч і не перебувало в окупації, але з початку війни опинилося в сірій зоні,…
докладніше
“Мене врятував будинок сусіда”
20 — 02 — 2024
/Херсон
1612
“Мене врятував будинок сусіда”
Олександр Гречко мешкає в селищі Велетенське Білозерської громади Херсонщини з 60-го року минулого століття, все життя працював…
докладніше
всі новини
youtube facebook