Про це він розповів на прес-конференції, у якій також узяв участь начальник новоствореного Управління патрульної поліції у АР Крим і місті Севастополі Віктор Левченко.
Новий начальник Управління патрульної поліції у Херсонській області позиціонував себе як людину, відкриту до діалогу, і таку, яка прагне якомога більше інтегрувати правоохоронні структури у громадське життя регіону, не робити їх “державою у державі”.
Костянтин Дронгаль розповідав про участь працівників патрульної поліції в різних акціях, зокрема, “Біжу заради життя” (благодійний пробіг на підтримку онкохворих дітей), здача крові на донорських пунктах.
Новий начальник управління наголошував на своїй небайдужій громадській позиції, активності у соцмережах, пропонував херсонцям у разі виникнення претензій до роботи патрульної поліції звертатися насамперед до нього, а не зганяти злість на рядових патрульних:
“З 14 травня я працюю начальником управління патрульної поліції в Херсонській області. Якщо ви не задоволені роботою загалом управління, якогось конкретного патрульного, відділу, і вам хочеться навіть просто нецензурно висловитися в його бік, я вас попрошу, зробіть глибокий вдих і прийдіть до мене на прийом або напишіть мені. Я сприймаю критику, я її постійно аналізую”.
Як буде організовуватиметься безпека транзитних пасажирів, потік яких саме зараз, на початку курортного сезону, істотно зростає, більше говорив начальник кримської поліції Віктор Левченко, підлеглі його працюють саме у регіонах, які межують з окупованим півостровом.
“У моєму підрозділі зараз у вахтовий спосіб працюють прикомандировані співробітники з інших регіонів, яким надається тимчасове житло. Це поки що — шість нарядів. Базуємося ми тимчасово у Геніческому райвідділі Нацполіції. Зараз оголошено набір постійних працівників у підрозділ. Тому запрошую охочих взяти участь у відборі”, - сказав Левченко.
Костянтин Анатолійович говорив, що буде налагоджувати співробітництво з місцевою владою. Хочеться вірити, що одним з результатів такого співробітництва стане саме поява у Херсоні (а в ідеалі — і в інших містах та районах області) системи відеоспостереження, яка дозволить повноцінно контролювати дорожній рух.
Начальник Управління патрульної поліції у Херсонській області підтримує створення і діяльність громадських формувань з охорони правопорядку. У відповідь на запитання кореспондента онлайн-газети “Вгору” про ставлення до “шерифів”, Костянтин Дронгаль сказав, що цілком підтримує усі форми сприяння цивільних громадян охороні правопорядку:
“Із досвіду своєї роботи в інших регіонах України можу сказати, що такі громадські ініціативи насамперед сприяють профілактиці злочинності. Корисні навіть найпростіші форми, коли сусіди спостерігають один за одним і вчасно попереджають по незамкнені двері комори чи клуні, або про забуті в автівці аудіосистему чи відеорегістратор. Не крадуть там, де нема чого красти. І не залишати коштовні речі там, куди може дістатися злодій, - дуже ефективна профілактика протиправних дій. А якщо десь будуть виникати більш розвинені форми громадського сприяння охороні правопорядку, патрульна поліція, і зокрема Управління у Херсонській області, це теж схвалюватимуть і всіляко сприятимуть діяльності таких формувань”.