Костянтин Дронгаль: “Патрульна поліція Херсонщини сприятиме громадським формуванням з охорони правопорядку”
06 — 06 — 2018
/Херсон
5491
В'ячеслав Гусаков
В'ячеслав Гусаков
Автор
всі статті автора
 
Зліва направо: Костянтин Дронгаль, Віктор Левченко. Фото Ірини Паршиної.

Нещодавно призначеного начальником Управління патрульної поліції в Херсонській області Костянтина Дронгаля здивували у нас велика кількість написів на стінах (особливо в обласному центрі) з “рекламою” наркотиків і розповсюдженість такого виду вуличних злочинів, як зривання з жінок золотих прикрас.

Про це він розповів на прес-конференції, у якій також узяв участь начальник новоствореного Управління патрульної поліції у АР Крим і місті Севастополі Віктор Левченко.

Новий начальник Управління патрульної поліції у Херсонській області позиціонував себе як людину, відкриту до діалогу, і таку, яка прагне якомога більше інтегрувати правоохоронні структури у громадське життя регіону, не робити їх “державою у державі”.

Костянтин Дронгаль розповідав про участь працівників патрульної поліції в різних акціях, зокрема, “Біжу заради життя” (благодійний пробіг на підтримку онкохворих дітей), здача крові на донорських пунктах.

Новий начальник управління наголошував на своїй небайдужій громадській позиції, активності у соцмережах, пропонував херсонцям у разі виникнення претензій до роботи патрульної поліції звертатися насамперед до нього, а не зганяти злість на рядових патрульних:

“З 14 травня я працюю начальником управління патрульної поліції в Херсонській області. Якщо ви не задоволені роботою загалом управління, якогось конкретного патрульного, відділу, і вам хочеться навіть просто нецензурно висловитися в його бік, я вас попрошу, зробіть глибокий вдих і прийдіть до мене на прийом  або напишіть мені. Я сприймаю критику, я її постійно аналізую”.

Як буде організовуватиметься безпека транзитних пасажирів, потік яких саме зараз, на початку курортного сезону, істотно зростає,  більше говорив начальник кримської поліції Віктор Левченко, підлеглі його працюють саме у регіонах, які межують з окупованим півостровом.

“У моєму підрозділі зараз у вахтовий спосіб працюють прикомандировані співробітники з інших регіонів, яким надається тимчасове житло. Це поки що — шість нарядів. Базуємося ми тимчасово у Геніческому райвідділі Нацполіції. Зараз оголошено набір постійних працівників у підрозділ. Тому запрошую охочих взяти участь у відборі”, - сказав Левченко.

Костянтин Анатолійович говорив, що буде налагоджувати співробітництво з місцевою владою. Хочеться вірити, що одним з результатів такого співробітництва стане саме поява у Херсоні (а в ідеалі — і в інших містах та районах області) системи відеоспостереження, яка дозволить повноцінно контролювати дорожній рух.

Начальник Управління патрульної поліції у Херсонській області підтримує створення і діяльність громадських формувань з охорони правопорядку. У відповідь на запитання кореспондента онлайн-газети “Вгору” про ставлення до “шерифів”, Костянтин Дронгаль сказав, що цілком підтримує усі форми сприяння цивільних громадян охороні правопорядку:

“Із досвіду своєї роботи в інших регіонах України можу сказати, що такі громадські ініціативи насамперед сприяють профілактиці злочинності. Корисні навіть найпростіші форми, коли сусіди спостерігають один за одним і вчасно попереджають по незамкнені двері комори чи клуні, або про забуті в автівці аудіосистему чи відеорегістратор. Не крадуть там, де нема чого красти. І не залишати коштовні речі там, куди може дістатися злодій, - дуже ефективна профілактика протиправних дій. А якщо десь будуть виникати більш розвинені форми громадського сприяння охороні правопорядку, патрульна поліція, і зокрема Управління у Херсонській області, це теж схвалюватимуть і всіляко сприятимуть діяльності таких формувань”. 

Публікація підготовлена в рамках проекту “Шерифи для нових громад” за фінансової підтримки у 2018-2019 роках Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. З 2019 року проект реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров'я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його автору і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Немає коментарів
Тут поки немає коментарів. Ви можите бути першим
Залишити коментар згорнути
Залишити коментар
Читайте також
Як постраждало від російських обстрілів подружжя пенсіонерів на Херсонщині
24 — 02 — 2024
/Херсон
341
Як постраждало від російських обстрілів подружжя пенсіонерів на Херсонщині
Ольга та Анатолій Бородавченки – мешканці одного з сіл на півночі Херсонщини, подружжя пенсіонерів. Їхнє життя  докорінно…
докладніше
Проблеми та виклики Нововоронцовської громади
24 — 02 — 2024
/Херсон
295
Проблеми та виклики Нововоронцовської громади
Нововоронцовська територіальна громада розташована в Бериславському районі Херсонської області на березі вже колишнього Каховського…
докладніше
Пів року у трьох російських катівнях і 9 місяців на лівобережжі
23 — 02 — 2024
/Херсон
315
Пів року у трьох російських катівнях і 9 місяців на лівобережжі
Він перетнув кордон України ще в грудні 2023 року, але лише на початку 2024-го заявив про своє повернення постом у фейсбуці: «Нарешті…
докладніше
Як живуть мешканці одного із сіл у Бериславському районі на Херсонщині
23 — 02 — 2024
/Херсон
392
Як живуть мешканці одного із сіл у Бериславському районі на Херсонщині
Попри окупацію, мешканці одного із сіл у Бериславському районі на Херсонщині очі в очі з окупантами майже не зустрічалися. Олександр…
докладніше
Як живе Дар’ївська громада
22 — 02 — 2024
/Херсон
300
Як живе Дар’ївська громада
До громади входить 15 населених пунктів: Дар’ївка, Інгулець, Зарічне, Ясна Поляна, Микільське, Понятівка, Токарівка, Іванівка,…
докладніше
Про життя та подвиг Владислава Українця
22 — 02 — 2024
/Херсон
341
Про життя та подвиг Владислава Українця
Лейтенант ЗСУ Владислав Українець родом з Вінниччини. У перший день повномасштабної війни він, у складі 59 окремої мотопіхотної бригади,…
докладніше
Історія полону Олексія Барчука та його родини
21 — 02 — 2024
/Херсон
426
Історія полону Олексія Барчука та його родини
Олексій Барчук – один із тих херсонців, хто на собі відчув всі «принади» «руського міра», перш за все тотальне беззаконня…
докладніше
Мешканці Бериславщини розповідають про життя в сірій зон
21 — 02 — 2024
/Херсон
319
Мешканці Бериславщини розповідають про життя в сірій зон
Одне з сіл Великоолександрівської громади на Бериславщині, хоч і не перебувало в окупації, але з початку війни опинилося в сірій зоні,…
докладніше
“Мене врятував будинок сусіда”
20 — 02 — 2024
/Херсон
375
“Мене врятував будинок сусіда”
Олександр Гречко мешкає в селищі Велетенське Білозерської громади Херсонщини з 60-го року минулого століття, все життя працював…
докладніше
всі новини
youtube facebook